VYTRŽENO ZE SEŠITU

O Terezce a jejím putování zahradou

6. června 2010 v 18:02 | Slečna PÉ
V jedné malebné vesničce jednoho slunečného letního dne seděla malá holčička jménem Terezka na lavičce pod košatou jabloní plnou bzučících vos, usrkávala ze sklenice ledového jablečného moštu a prohlížela si obrázkovou knihu.

Vstříc lepším zítřkům..

28. dubna 2009 v 15:27 | Slečna "PÉ"
Vstříc lepším zítřkům

Venku pofukoval chladný vítr a kapky vody začínaly ochlazovat rozpálené cesty. U okna na staré rozvrzané židli seděla asi čtrnáctiletá dívka- Adriana.Současné počasí dokonale vystihovalo její náladu.

Stará truhla vzpomínek

4. března 2009 v 18:05 | °°PeRfEcT!oN°°
Vyhlédla jsem oknem na plácek před naším panelákem.Na pískovišti sedělo několik dětí vesele si plácajících bábovičky.Opodál se několik dětí honilo kolem prolézaček.Zbytek se buď houpal na houpačkách, sjížděl skluzavky nebo probíhal velkým hradem.

Jejich zvonivý smích byl slyšet skrz otevřené okno až ke mě.


Žádné rozdíly.
Žádná trápení.
Žádné strasti.
Žádná závist.

Kapky deště

12. února 2009 v 18:28 | °°PeRfEcT!oN°°
To, co si teď někteří z Vás možná přečtou, je výplod mé fantazie jako odpověď na některé komentáře,které jako by prosily o optisticky laděný příběh.Sami posuďte,že mi to vůbec nejde..Navíc se dá říci,že tento příběh je "vycucán" z prstu..xD


Medvídek

7. února 2009 v 12:57
Vaše povzbudivé komenty mě donutily k otmu,abych se rozepsala.Tudíž teď přináším jednu ze dvou povídek,které jsme napsala za včerejší večer a dnešní ráno..Jsou sice krátké,ale podle mě i docela vydařené..x)
Posuďte sami..x)

Tak trochu jiný anděl

6. února 2009 v 16:01 | °°PeRfEcT!oN°°
Exkluzivně přináším můj další zoufalý pokus o něco hezkého...vzniklo z toh toto,tak kritizujte,pište vaše názory..x)
Já však stejně budu dál tak "blbá" a nepřestanu v psaní..x/ xD

Utěšující rozhovory

31. ledna 2009 v 19:56 | °°PeRfEcT!oN°°
Utěšující rozhovory
Sedím v čekárně jedné psychologické poradny.Nejsem tu proto, aby mi pomohla nějaká paní.Tihle lidé mi stejně doposud nepomohli.Jdu jim říct, že už je nepotřebuji.Že už jsem v pořádku.Zkrátka se s nimi jdu rozloučit.Je tady ale moc lidí, takže budu čekat dlouho.Přemýšlím, kolikrát už jsem v takovýhle poradnách seděla.
 
 

Reklama