Květen 2011

Takový můj "malý" americký sen

23. května 2011 v 17:08 | slečna L. |  TÉMA TÝDNE
Budoucnost je mým oblíbeným tématem. Jsem příšerně nerozhodný člověk, ale když dojde na delší plánování, jsem ve svém živlu. Když se však mám rozhodnout, jakou příchuť zmrzliny chci, většinou mi to trvá skoro půl hodiny!

Nevěra zabíjí

3. května 2011 v 17:43 | slečna L. |  TÉMA TÝDNE
..zabíjí vztah. nebo ho alespoň dokáže pořádně pošramotit.

nevěra je jedním z mých největších nepřítelů. nesnáším ji. v právé lásce není nevěry. alespoň pro mě, jakožto Býka, kteří bývají věrní až za hrob, je tohle nemyslitelné. nikdy bych nepodvedla člověka, kterého miluju. raději bych se s ním rozešla a až potom si začala s někým jiným. a ještě bych si to rozmyslela. už jen pomyšlení na nevěru značí to, že nejste ve svém vztahu spokojeni.

uznávám, že alkohol dokáže divy proto dopomůže i k nevěře, ale jak se říká, v opilosti si troufnete na věci, které byste si střízliví nedovolili provést.

a jestli dokážu nevěru odpustit? ano. myslím, že bych J. dokázala odpustit. rozhodně polibek. jestli sex, to už je těžší volba. jde taky o to, jak potom klape vztah a zda to dotyčný/á neudělá znovu.

a na závěr něco torchu vtipnějšího:
"Vzít si manžela gynekologa je velké riziko. Najdete-li ho doma se svlečenou ženou, nevíte, je-li to nevěra nebo melouch"