Leden 2011

Dědečku, vrať se mi! ♥

16. ledna 2011 v 20:42 | Slečna L. |  KRABICE POD POSTELÍ
Chybíš mi. Tak strašně moc mi chybíš.


Chtěla bych si s Tebou zase povídat. Chtěla bych, abys mě houpal na kolenou. Abys mi vyprávěl
příběhy ze svýho dětství. Aby ses se mnou smál. Abychom vařili italskou polévku. Abychom hráli "Kriskros". Abychom spolu jezdili na výlety, Ty mi vyprávěl o všemožných panovnících a citoval ze slavných knih.
miss u


Vzduchoprázdno

14. ledna 2011 v 18:01 | Slečna L. |  MIMO REALITU
NIC. jen prázdno.

alone


ani smutek, ani radost. ani slzy, ani smích. jen ticho, mlčení a samota.

to je to nejhorší. pocit prázdnoty nesnáším. dokážu jen tak hodiny ležet a zírat do bílé zdi. a nic se neděje. nebo věci, které se dějí, mě nijak ze stereotypu nevytrhávají. špatná nálada a ponurost je všude kolem mě.

visím přilepená v obrovské bublině mezi zemí, nebem a peklem. potřebovala bych, aby mě vítr odvál aspoň na jedno z těchto míst. nebo aby někdo propíchnul mojí bublinu.

mám obrovskou touhu udělat něco, co by mojí bublinu prorazilo. rozeběhnout se a vyskočit z ní ven, nechat se unášet na načechraném obláčku.. jenže nemůžu. nejde to.

 připadá mi,jak by mězi světem a mnou byla obrovská propast, která se jen a jen rozšiřuje. nepřeskočím jí ani já ani nikdo z druhé strany. slyším jen vzdálené hlasy..


"raději shořet než vyhasnout!"

Nepoučitelná..

10. ledna 2011 v 21:00 | Slečna L. |  LABYRINT SRDCE A MOZKU
"Chybami se člověk učí."

Ale kdeže. Tedy alespoň já jsem nepoučitelná. Ve spoustě věcí a především v uvědomění si, že ne každého kolem sebe dokážete změnit. A pak Vás opakovaně, několikrát za sebou bodne do srdce tatáž jeho špatná vlastnost.

no problems