Listopad 2010

Dreams

30. listopadu 2010 v 16:47 | slečna L. |  MIMO REALITU
sny. každou noc jich mívám pěknou kupu.

123


jsou krásné i děsivé, smutné i veselé. nesmyslné i takové, že ráno přemýšlíte nad jejich významem.

I'll never let you go..

15. listopadu 2010 v 20:49 | slečna L. |  LABYRINT SRDCE A MOZKU
je to rok. rok a 3 dny. před rokem by mi to připadalo jako neskutečně dlouhá doba, kterou s nikým nevydržím a nikdo se mnou. před rokem jsem byla jiná. a za ten rok se toho neskutečně moc změnilo. já sama se změnila a teď zatím nedokážu říct, zda k lepšímu nebo k horšímu.

celý tenhle rok zažívám tak neskutečně silné okamžiky a chvíle, ať už smutku, zklamání v nejlepší kamarádce ( i když teď k sobě hledáme cestu zpátky), bolesti a dalších né zrovna příjemných pocitů, tak převážně těch krásných a u srdce hřejících chvil.

poznala jsem opravdovou lásku. teď už to opravdu mohu říci. poznala jsem spříznění duší. dokázala jsem sama sobě, že nejsem až zas tak špatná. poznala jsem strach o blízkého člověka, slzy nenávisti sebe samé k sobě. poznala jsem, že láska s váma zacloumá tak, že ráno nemůžete vstát z postele. a tenhle pocit jsem si oblíbila natolik, že ho hodlám mít v sobě co nejdýl. napořád. ♥

a tenhle rok byl završený tím nejromantičtějším dnem, nejkrásnějšíma chvílema a chvílema překvapení, které jsem si snad i díky těmhle okamžikům oblíbila. i člověk, s kterým jste rok, Vás dokáže překvapit a vyrazit Vám dech (pozitivně myšleno).

tak ještě hodně let a držení se za ruku do smrti smrťoucí. přejte mi (nám) to! ♥