Srpen 2010

Má nejmilovanější

29. srpna 2010 v 14:03 | Slečna L. |  LABYRINT SRDCE A MOZKU
 Kdybych si měla vybrat dva lidi, které bych vzala sebou na dalekou cestu nebo pryč odsud, byl by to on a mamka.

Tumblr_l6lxg4pap11qb3vhoo1_500_large

Naděje umírá poslední.

11. srpna 2010 v 21:28 | Slečna L. |  LABYRINT SRDCE A MOZKU
Jsem spokojená. Se sebou, se svými krásnými vztahy s okolím. Rodinné problémy jsou snad pryč nebo se na chvíli schovaly a nechávají mi ten poslední měsíc a půl, abych si ho užila.
Zní to jako před smrtí, já vím. Ale obávám se toho dne. 29. září bude všechno jiné. Spousta, spousta změn. Vlastně jedna. Zásadní. Od 1. září je ze mě "druhačka", větší, starší, dospělejší, uvědomělejší (haha). Jenže to není ona změna. Za 28 dní poté přijde to, čeho se obávám (a myslím, že nejen já). Z každodenního náhodného setkávání u nás ve škole, ze společných odpoledních chvil, víkendů a občasného ranního probouzení najednou nebude nic. Místo toho budu sedět u telefonu, qipu nebo skypu a alespoň virtuálně udržovat kontakt se svým milovaným. Jednou týden se uvidíme, na den, možná dva. Budou prázdniny. ANO, pořád si v sobě uchovávám naději, že to bude jen jiné. NE horší, prostě jiné. Zkouška ohněm. Právem (aspoň si myslím) také vím, že nám "to" ještě nějaký čas vydrží. Musí.. CHCEME. 

indefectibility.blog.cz

mí nejdražší ♥

9. srpna 2010 v 21:56 | Slečna L.
jsem tu již nějaký ten pátek a nedokážu si představit život bez Vás, svých nejbližších a nejvěrnějších čtenářů. Vaše krásné, chytré a smysluplné komentáře mě vždy podrží, nakopnou nebo odeženou od dělání dalších chyb. každý z Vás je skvělý, jedinečný a skrývá v sobě talent, spoustu citů a také inteligenci. Vaše články jsou skvělé a patří k mému dni jako ranní sprcha nebo večerní čaj.

letní úklid, city a velké plány.

4. srpna 2010 v 22:30 | slečna (ne)perfektní |  LABYRINT SRDCE A MOZKU
co je to vlastně štěstí?
do čeho zhmotnit tyto  nepopsatelné pocity, které možná ani nikdo z nás nezažil.