Sním si...ale proč by se sny nemohly stát skutečností?

6. února 2009 v 19:22 | °°PeRfEcT!oN°° |  MIMO REALITU
Už zase sedím u okna a sním svůj svět..Ten svět,o němž jsme se bavily s Charlottkou.

Léto je sice daleko,ale ty krásné vzpomínky na něj mě drží nad vodou.
Žiju v létě a na podzim.V zimě jsem mrtvá.
Chci se odstěhovat někam daleko.Třeba do Mexica.Tam mají lidé srdce na dlani a je tam krásně.

Ale nejdřív si užiju letošní prázdniny jako nikdy.
Budu vědět,že mě vzali na střední školu.Budu jen veselá.
Nejdřív pojedu s babičkou na týden k Mácháči.Tam se budeme slunit,koupat se,sbírat borůvky a procházet se dlouho do noci po lese.Povídat si do 5 do rána a druhý den vyskočíme čile z postele.
Pak pojedeme s rodinou do Itálie.Nakoupím si na trzích spoustu krásných věcí a pak se tu s nimi budu chlubit.Budu se zase jen nečinně válet po pláži a číst své oblíbené knihy.Do uší se mi poline má oblíbená hudba.Každý večer strávíme v nějaké kavárničce nebo restauraci.Třeba tam zase bude Alfredo.
S kamarády budu chodit do letního kina s tunami popcornu a dekou přes rameno.Budeme jezdit na in-linech kolem přehrady a všichni se nám budou smát.Vezmu si krátkou sukni a slečny zas budou závistivě zkoumat mé dokonalé nohy.
Poslední týden odjedu na soustředění.Budeme si vykuřovat z okna hotelového pokoje,zpívat 15 hodin denně,povídat si do rána,nebudeme spát a najdeme si tam zase nějakého idola.
A pak, pak až dokončím gymnázium, přijmou mě na nějakou výbornou vysokou školu. Studium si vyberu sama,bude mě bavit a s radostí se budu učit. Poznám tam spoustu skvělých lidí se kterými budeme podnikat spoustu závbavných a bláznivých věcí.. Až dostuduju,budu reportérkou, překladatelkou, psychologičkou nebo právničkou a budu cestovat po mnoha zemích.
Někde na svých cestách poznám svého Pravého. Bude to dokonalý člověk.Chytrý,zajímavý,krásný a bude mě tak milovat,že spolu se odstěhujeme do mého slunečného krásného Mexica.Na zahradě nám poroste spousta mandariníků. Budeme bydlet v malém,ale útulném domku,který bude zářit všemi barvamiBudu nosit krátké džiínové kraťásky, trička a tílka,tenisky a slamák.když se večer ochladí,natáhnu si pončo,které jsem is po večerech upletla.Můj hodný manžel bude pěstovat spoustu rostlin a každé ráno mi s kočíkem čerstvé zeleniny a ovoce donese kytici květin.Každé pondělí bude s chlapi chodit hrát karty a pát tequilu.

Až mě přestane bavit to horko a vlhko,odstěhujeme se s Charlottou a jejím manželem do Paříže.A tam budeme žít své sny.Budeme se svými rodinami grilovat na našich zahrádkách na kraji Paříže a společně pořádnat pikniky pod Eiffelovkou.Přes den,dkyž budou děti ve škole,budeme nakupovat v těch malých obchůdcích a cestou domů se stavíme pro děcka ve škole.Ty si pak budou hrát na zahradě a my je budeme sledovat.Když se nějaké umaže,budeme se naoko rozčilovat.
Večer se můj manžel vrátí z práce a uloží děti,Bude jim číst nějaké pohádky a pak příjde za námi 3 do zahradya tam budeme popíjet drinky a grilovat maso.Budeme nostalgicky vzpomínat na naše "mladá" léta a pozorovat hvězdy na bezmračném nebi.Všechny naše problémy hodíme za hlavu.Necháme je tady,zamkneme do šuplíku a pak odjedeme.


Takhle si představuji svou budoucnost.Své sny chci proměnit ve skutečnost.A to mohu.Protože nejdůležitější je psát si svůj život.

A s tím můžu začít hned teď.. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 identite | Web | 6. února 2009 v 22:03 | Reagovat

Ano, " Jen Ty píšeš scénář svého života a jen Ty hraješ hlavní roli"

2 anne | Web | 6. února 2009 v 23:13 | Reagovat

Máš krásný sny... džínový kraťásky, tenisky, slamák a pončo... panebože, u tohohle jsem se musela strašně usmívat ;) Džínový kraťásky bych taky chtěla :D... A proč by se to nemohla stát tak, jak sis naplánovala... podlě mě je to úplně možný(vzhledem k tomu, že tvým snem není vzít si Breda Pitta a mít za nejlepší kámošku Avril Lavigne :D...), i když se do toho asi zamotají i nějaký ty problémy, bez nic by to byla za chvíli nuda... :)

3 Charlotta | Web | 7. února 2009 v 11:05 | Reagovat

Dokonale napsáno. Ach..jak já se těším. Bude to úžasné. Budeme šťastné...

Vystihla jsi to do posledního detailu. Je to vážně úžasný!

4 Hypotéka | Web | 22. května 2012 v 11:56 | Reagovat

Skutečností se klidně stát mohou, to záleží na každém.
http://hypoteka-1.blog.cz/1203/uroky-z-hypoteky-snizuji-zaklad-dane

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama