Leden 2009

Utěšující rozhovory

31. ledna 2009 v 19:56 | °°PeRfEcT!oN°° |  VYTRŽENO ZE SEŠITU
Utěšující rozhovory
Sedím v čekárně jedné psychologické poradny.Nejsem tu proto, aby mi pomohla nějaká paní.Tihle lidé mi stejně doposud nepomohli.Jdu jim říct, že už je nepotřebuji.Že už jsem v pořádku.Zkrátka se s nimi jdu rozloučit.Je tady ale moc lidí, takže budu čekat dlouho.Přemýšlím, kolikrát už jsem v takovýhle poradnách seděla.

Mizí..nenávratně..

31. ledna 2009 v 19:18 | °°PeRfEcT!oN°° |  KRABICE POD POSTELÍ
Všichni mi mizí..před očima..nemyslím tím,že by všichni začali radikálně hubnout nebo se dali na anorexii nebo bulimii...myslím tím,že si všechny nechávám odcházet..Všichni jdou..nezůstávají u mě..a já je v klidu nechávám odejít..

Píšu Vám..

30. ledna 2009 v 16:36 | °°PeRfEcT!oN°° |  MIMO REALITU
..Ano..píšu právě Vám..Jste to Vy,kdo pevně drží srdce ve své dlani.Dala jsem ho Vám a čekala jsem,že vy ho budete chránit a že mé srdce je v těch nejlepších rukou.Nemyslete si,že o tom pochybuju..ani na moment jsem o otm nezapochybovala.A to nikdy.
..také teď nepochybuji a kdyybch teď někomu měla dát své srdce,byl byste to znovu vy..Vy,jenž mi vždy podáte svou pomocnou ruku,poradíte a zvednete mne i z té největší kaluže,do které jsem spadla.
..jednou se setkáme.Budeme se procházet Paříží.Vy mi nabídnete své rámě a budeme se procházet klikatými uličkami a velkolepými bulváry.Navšítívíme všechny monumentální stavby,ale zajdeme i do zanedbaných zadních traktů.Najíme se v prvotřídních restauracích,ale koupíme si pečené kaštany u pouličního prodavače.Na snídani si skočíme do ošuntělého a malého bistra.Projdeme všechna umouněná a chudá předměstí,ale i moderně zrenovované čtvrti.Večer si zajdeme do opery a potom cestou zpátky zajdeme jen náhodou do zakouřeného sklepního jazzového klubu.Další večer zajdeme na víno do honosné restaurace,ale cestou tam hodíme pouličním zpěvákům několik drobných do jejich klobouků.Vy mi koupíte krásnou kytici růží,kterou pak společně hodíme do Seiny.
Dny a noci se budeme toulat Paříží ruku v ruce,sem tam se zastavíme a budeme se líbat.A stále to budeme my dva.Šťastní lidé,kterým k tomu štěstí stačí jen druhý člověk,který je miluje a čas strávený s ním.
Vaše °°PeRfEcT!oN°°,jenž věří na lepší zítřky1. z nich..x)

30. ledna 2009 v 16:04 | °°PeRfEcT!oN°°
Takže..konečně tu mám svou první věrnou tedy doufám xD návštěvnici..je jí Ježibaba,kteoru už znám poměrně dlouho...její blog www.koho.blog.cz je převážně o jejích zážitcích a denním událostech i když design svědčí o tom,že je to fanynky Beatles..x)...najde te tu tudíž články i o nich..x)..
..Ježibabu neznám osobně a myslím,že ona se některé své "osobní" údaje drží v tajnosti..x)...Což je jen dobře..x)
..podle článků je to však skvělá,milá,sympatická a chytrá slečna..x)Jsem tu..a sama..

30. ledna 2009 v 15:39 | °°PeRfEcT!oN°° |  KRABICE POD POSTELÍ
Koukám,že návštěvnst tohoto blogu je opravdu veliká..xD..ale víte,že mě to i těší..protože až sem někdo příjde jestli vůbec xD,tak bude mít co číst...x)..
..a navíc..můžu si tu psát co chci a nikdo to nečte,nikdo to neodsuzuje..a já mám pocit,že jsem se někomu svěřila...x)

Pro začátek..

29. ledna 2009 v 18:47 | °°PeRfEcT!oN°° |  KRABICE POD POSTELÍ
Tento článek rozpohyboval moje myšlení a činy,takže proto teď budu působit nějaký čas tady.Snad si tu najdu nějaké přátele a lidi,kteří budou docházet na mlj blog,psát komentáře,doopravdy říst můj blog.Stačil by jeden takový..x)
Omlouvám se za "hnusný" layout,ale zatím mi nedrazil,vlastně jsem si zatím ani žádný neobjednala..x)..Musím poděkovat B.,která stojí u zrodu tohoto blogu a radí,co a jak..Z blogu www.monyuky.blog.cz možná neodejdu,ale rozhodně se tam nehodlám vyzpovídávat,jako dříve.Jak vidím,tak mi to k užitku není.Protože jsem psala i takové články,které se jaksi nelíbily spolumajitelce.Doufám,že na tento blog budete chodit rádi a často..x)
P.S.:Pod perexem článek...x)